<p>&lt;p&gt;تور مشهد&lt;/p&gt;&lt;p&gt;تور ارزان&lt;/p&gt;&lt;p&gt;تور داخلی&lt;/p&gt;</p><p>تور لحظه آخری</p><p>تور لحظه آخری مشهد</p><p>تور ارزان قیمت مشهد</p><p>جاذبه های مشهد</p><p>خرید آنلاین</p><p>هتل های مشهد</p><p>تور زمینی مشهد</p><p>تور قطار مشهد</p><p>تور اتوبوس مشهد</p><p></p><p>هتل حیات شرق مشهد</p><p>هتل حیات شرق مشهد</p>

آژانس هواپیمایی اسطوره بیستون

هتل آپارتمان حیات شرق مشهد

هتل آپارتمان حیات شرق مشهد
hayat shargh Hotel مشهد
درجه هتل:
هتل آپارتمان حیات شرق مشهد
یکی از نوسازترین هتل‌ آپارتمان‌ ها در مشهد هتل آپارتمان حیات شرق است. هتل آپارتمان حیات شرق در خیابان نواب صفوی قرار گرفته و بر سر نزدیکی به بارگاه امام هشتم شیعیان با سایر هتل‌ها رقابت می‌کند و در این رقابت موفق نیز بوده است. از هتل تا حرم رضوی 15 دقیقه با پای پیاده راه است و این فاصله با ماشین به 5 دقیقه می‌رسد. هتل آپارتمان حیات شرق، امکاناتی قابل توجه دارد. وسایل همه اتاق‌ها نو و بسیار شیک است و تمیزی و راحتی وجه مشترک همه آنهاست. ضمن اینکه با داشتن امکاناتی نظیر مبلمان و آشپزخانه باعث می‌شود احساس راحت در خانه بودن به هر مسافری دست بدهد.
هتل آپارتمان حیات شرق، رستورانی مجلل با منوی غذایی متنوعی دارد. به علاوه که با ایستادن در تراس هتل، منظره‌ای رو به حرم مطهر پیش رویت قرار می‌گیرد. یکی از حسن‌های دیگر هتل آپارتمان حیات شرق قرار گرفتن آن جنب مرکز تجاری-تفریحی آرمان است. مرکزی که با داشتن آبشار و صخره‌های بزرگ، فضا و امکانات بازی برای کودکان و بزرگسالان و همچنین فود‌کورت می‌تواند تفریح و سرگرمی مهمانان هتل را هم به دنبال داشته باشد. از اینها که بگذریم پارک بزرگ وحدت در 5 دقیقه‌ای هتل واقع شده و تا مراکز خرید خیابان 17 شهریور نیز که به ارزانی اجناسش معروف است، راهی نیست. 
امکانات و خدمات هتل آپارتمان حیات شرق مشهد ‌
آسانسور پارکینگ کافی شاپ صندوق امانات پذیرش 24 ساعته مرکز تجارت نمازخانه خودپرداز اعلام حریق
6Lf9kSwmAAAAAM2r3nHz8lPnzg4ui3HJafp28TM2