آژانس هواپیمایی اسطوره بیستون

مجله گردشگری مسافرتی

محله آکسارای
آکسارای در زبان ترکی به معنی "کاخ سفید" است؛ این محله یکی از پر طرفدارترین و ارزان‌ترین مناطق معروف در بخش اروپایی ترکیه و بخشی از محله فاتح است. در این محله می‌توانید انواع کالا مانند پارچه، کیف و کفش را با قیمت بسیار مناسب و یا به صورت عمده تهیه نمایید.
ادامه مطلب
محله شیشلی
محله شیشلی یکی از بهترین و لوکس‌ترین محله‌های استانبول است که در بخش اروپایی استانبول واقع شده است. این محله از سمت شرق با محله بشیکتاش، از شمال با ساری یر، از غرب با منطقه ایوب و از جنوب با بی‌اغلو همسایه است. مساحت محله شیشلی حدود 30 کیلومتر است و به دلیل نزدیکی به تنگه بسفر بسیار محبوب و پرجمعیت می‌باشد.
ادامه مطلب
محله بشیکتاش
محله بشیکتاش یکی از قدیمی‌ترین مناطق استانبول است که در بخش اروپایی واقع شده است. به دلیل دسترسی آسان به حمل و نقل زمینی و کشتی این محله با عنوان یکی از بخش‌های مهم شهر برای سکونت و کسب و کار‌های کوچک شناخته می‌شود.
ادامه مطلب
محله کاراکوی
یک محله معروف و شناخته شده در بخش اروپایی استانبول است که طی 10 سال گذشته پیشرفت قابل توجهی کرده است. ارزش این منطقه قدیمی از لحاظ تجارتی و اقامتی به دلیل دسترسی به دریا از دو جهت بسیار بالا است. در غرب محله کاراکوی دریای شاخ طلایی، در جنوب دریای مارمارا، در شمال محله گالاتا و در غرب مناطق tophane قرار گرفته‌اند.
ادامه مطلب
مطالب این صفحه به پایان رسید
No more pages to load