آژانس هواپیمایی اسطوره بیستون

بازار مدینه جمیرا

جاذبه گردشگری اسطوره بیستون 08 دی ، 1401 زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه

بازار مدینه جمیرا

بازار مدینه جمیرا یکی از زیباترین جاذبه‌های گردشگری در دبی است و هر گردشگر هرچقدر هم که سفرش کوتاه باشد باید از این بازار دیدن کند. این مکان به طور کامل مدرنیته و فرهنگ و سنت قدیمی را به نمایش گذاشته است. جمیرا به فارسی به معنی شهری زیبا می باشد. مدینه جمیرا واقع در 4 کیلومتر گذرگاه دریایی دارد.از دیگر امکانات این مجموعه برای گردشگران می توان به 5 زمین تنیس، کلوب های شبانه، کلوب بیلیارد و بازی های کارتی و ساحل اختصاصی به همراه اینترنت رایگان اشاره کرد. 

مغازه های کوچک و بادگیرهای قدیمی به همراه معماری زیبا جذابیت این منطقه را افزایش داده است. برای گردشگرانی که به مراکز ماساژ و اسپا و آب درمانی علاقه دارند یک مرکز ماساژ و ریلکس با 25 اتاق بسیار شیک وجود دارد که می توانید این سوئیت ها را اجاره ساعتی کنید و چند ساعتی به دور از هیاهو ریلکس کنید و همچنین کلاس های یوگا به صورت فردی یا گروهی، کلا هایی برای تمدد اعصاب برگزار می شود.بازدیدکنندگان می توانند از بازار جمیرا اقلامی از سراسر خاورمیانه از ظروف ترک گرفته تا فرش ایرانی را خریداری کنند.

در این بازا رستوران و کافه های زیادی نیز وجود دارد؛ چه بخواهید در یک رستوران خوب غذا نوش جان کنید و یا در کافه ای با شنیدن موسیقی زنده قهوه میل کنید.

فاصله مدینه جمیرا تا فرودگاه بین المللی 25 کیلومتر است.

جاذبه های اطراف:

- پارک آبی وایلد وادی: 738M

-برج العرب: 898M

- ساحل عمومی جمیرا: 1.7KM

-پیست مصنوعی اسکی دبی: 2.1KM

تورهای ويژه اسطوره بیستون
مقالات پربازدید
6Lf9kSwmAAAAAM2r3nHz8lPnzg4ui3HJafp28TM2