آژانس هواپیمایی اسطوره بیستون

گرند کرنر

گرند کرنر Grand Corner

هتل گرند کرنر یک هتل چهار ستاره مجلل در ازمیر ترکیه است. یکی از ویژگی های مثبت این هتل در این است که در مرکز شهر و نزدیکی ایستگاه مترو واقع شده است و فقط 5 دقیقه با مرکز همایش های بین المللی ازمیر فاصله دارد.

امکانات هتل:

این هتل 7 طبقه دارد که برای تردد بین طبقات آسانسور قرار داده شده است.

اینترنت رایگان در فضاهای عمومی هتل برقرار است. پارکینگ رایگان، مرکز اسپا، پذیرش24 ساعته، انبار چمدان، خدمات تور و بلیط، ازامکانات عمومی این هتل هستند. آوردم حیوانات خانگی به داخل هتل ممنوع است. خدمات مبادله ارز در این هتل به صورت شبانه روزی فعالیت می کند. در این هتل فضاهایی جداگانه برای استعمال سیگار در نظر گرفته شده است. اشیائ گران بها و لوازم مهم خود را می توانید به صندوق امانات هتل تحویل دهید.

خدمات فکس و کپی، خشک شویی و لباس شویی، اتو شویی و واکس کفش در این هتل شامل هزینه جداگانه می شود. مرکز آب گرم، سونا و حمام ترمی نی زاز خدمات ذفاهی این هتل هستند. کودک بالای 13 سال در این هتل بزرگسال محسوب می شوند. 

اتاق ها و امکانات:

این هتل دارای انواع اتاق های:

_ دبل یا توئین

_ سوئیت

_ اتاق سه تخته

_ اتاق یک تخته

_ اتاق دبل یا توئین اقتصادی است که همه دارای تهویه مطبوع، تلویزیون، کتری برقی، مینی بار، حمام اختصاصی به همراه لوازم بهداشتی هستند. در برخی هتل ها نیز وان آب گرم قرار داده شده است.

رستوران:

در این هتل روزانه صبحانه به صورت منو بوفه سرو می شود. برای ناهار و شام نیز می توانید  در داخل تراس رستوران میل نمایید. برای میان وعده و عصرانه نیز می توانید به قسمت بار هتل مراجعه فرمایید.

آسانسور پارکینگ خشکشویی صندوق امانات پذیرش 24 ساعته بار دستگاه واکس کفش اتو شویی نگهداری از چمدان خدمات مبادله ارز خدمات تور و بلیط فضای مخصوص سیگار
مینی بار سیستم تهویه مطبوع حمام وان تلویزیون لوازم بهداشتی
جکوزی ماساژ حمام ترکی
کافی نت اینترنت بی سیم رایگان در لابی اینترنت بی سیم رایگان در اتاق