آژانس مسافرتی اسطوره بیستون

021-42261

اخبار پوکت
تاریخ انتشار :28 اردیبهشت 1397

جیب بری و دزدی خصوصا در جشن آب در تایلند به اوج خود می رسد. در گزارشی که پلیس تایلند منتشر کرد می خوانیم جیب برهای جشن آب در کاسانرود که یک زوج کامبوجی بودند دستگیر شدند و بد نیست بدانید از این دو نفر  دستگاه گوشی موبایل، ۶۷۰۰ بت پول تایلندی و معادل ۲۰.۰۰۰ بت ارز خارجی و البته چند کارت اعتباری کشف شد.

کاسانرود در اصل همان خیابان خائو سان می باشد که ایرانی ها به این نام می شناسند و یکی از توریستی ترین خیابان های بانکوک بوده و البته یکی از اصلی ترین مراکز برگزاری جشن های آب در بانکوک و حتی در تایلند می باشد که سالانه تعداد قابل توجهی توریست صرفا برای شرکت در زد و خوردهای جشن آب این خیابان به تایلند سفر می کنند.

پلیس می گوید این دو نفر با همدستی هم اشیا با ارزش توریست ها من جمله کارت های اعتباری و گوشی های همراه شان را به سرقت برده و سپس اموال دزدی را به کامبوج منتقل کرده و در این کشور به فروش می رسانده اند. به حجم گوشی های دزدیده شده توسط این دو نفر دقت کنید.

این روزها دزدی از توریست ها در تایلند به شدت جریان داشته و توریست ها را تهدید می کند و بد نیست بدانید در تازه ترین اخباری که در این زمینه از تایلند منتشر شده است خبر به سرقت رفتن دو دستگاه سیف باکس از اتاق چند توریست عرب در هتلی در سوخومویت نیز به چشم می خورد که حقیقتا افتضاح بوده و دلیل محکمی بر رواج دزدی حتی در میان پرسنل و خدمه ی خود هتل هاست.